.

.

Поларис Нов Оем Загреан Ракавица Лагер, Голем, 283304406

Поларис Нов Оем Загреан Ракавица Лагер, Голем, 283304406

DEN 0.33
Износ

Сосема нов, вистински Поларис Загреан Ракавица Лагер. Ова е фабричка оригинална опрема, а не резервна.Чувајте топло дури и во најстудените денови Со Поларис Загреана Облека. Со одржување на топлината близу до вашето тело, можете да останете надвор подолго, поудобно возење. Лесно контролирајте ја поставката за топлина со допир на копче со поврзување со Апликацијата Команда За Возење.SKU# 283304406fits : Дизајниран да се вклопи под Сите Ракавици За Јавање Поларис-Тенок-фит за да се вклопи под ракавицата Дизајнирана да се вклопи под Сите Ракавици За Јавање Поларис за дополнителен слој на топлина за да ве спречи да возите подолго. Држете ги рацете топли во тие ладни денови. Лесно прилагодете ја поставката за топлина со bluetooth® овозможено, вградени копчиња и прилагодување на температурата со 4 поставки од вашиот телефон со апликацијата команда За Возење. Мобилен уред екран на допир компатибилен.

R

Им се допаѓа и на купувачите