.

.

Остер Куп Храна Процесор

Остер Куп Храна Процесор

DEN 3.33
Износ

Остер Дизајниран За Доживотен Процесор За Храна Со 14 Чаши Е извонредна мултифункционална машина која може да се справи со сите ваши најтешки кујнски задачи. Исецкајте, исечете ја и исечкајте ја храната со леснотија и добивајте конзистентни резултати секој пат со овој процесор за четкана нерѓосувачка храна. Екстра големиот работен сад и мини хеликоптерот со пет чаши ги сместуваат и големите и малите работни места за преработка на храна. Континуираната храна, екстра широкиот канал за храна одговара на преголемото овошје и зеленчук, додека туркачот за храна служи двојна должност да дејствува како мерна чаша за вашите состојки. Моќниот мотор од 550 вати на овој процесор за храна Од Остер може да ги заврши дури и најтешките задачи за сечкање и сечење. Остри сечила за сечкање од нерѓосувачки челик и реверзибилен диск за сечење и сечење исечете ја храната брзо и непречено. Остер Дизајниран За Живот 14-Чаша Процесор За Храна : 14-Чаша Екстра Голем Работен Сад со 5-Чаша Вметнат Мини Хеликоптер За да се справи Со сите ваши задачи За подготовка професионални моторни процеси од 550 Вати големи количини на состојки Брусени Нерѓосувачки Челик Куќишта Однапред Поставени Брзини За Пулс, Исецка И Уништувањевклучува : Реверзибилни Ножеви од Нерѓосувачки Челик и сечило за тесто за раце без месење цевката за Напојување На Устата прави сечкање Преголеми Цели Овошја И Зеленчуци Полесно Од Кога Било Вградено Складирање На Додатоци за да Се одржат Прилозите организирани Удобен оддел за Складирање На Кабелот за Напојување5 Годишна Гаранција за задоволство модел# Fpstfp5273-Dfl.

R

Им се допаѓа и на купувачите