.

.

Балони Виножито Доцни Балони, За Декорација На Забави, Материјали За Роденденска Забава или Декорација На Лак Венец

Балони Виножито Доцни Балони, За Декорација На Забави, Материјали За Роденденска Забава или Декорација На Лак Венец

DEN 1.33
Износ

За оваа ставка. Балони за забави : Нашиот комплет за балони вклучува 70 пакети балони од 12 инчи. Висок Квалитет : овие балони се идеални украси за роденденски забави за деца, изработени од висококвалитетен природен латекс, можат да бидат исполнети со воздух или хелиум. Овие издржливи балони ќе додадат убавина на забавата. Широка Примена : Разнобојни балони може да се користат за правење шарен лак од балон, погоден за украсување роденденски забави, забави со виножито, забави со еднорог и тушеви. Обрнете Внимание : Ве Молиме не го надувајте балонот повеќе од 90% за да избегнете ненадејно пукање и обрнете внимание за да избегнете висока температура и остри предмети. Забелешка : стилот на боја е предмет НА првата слика ТИМПЦВ 70 ПАРЧИЊА Балони 12 Инчи Виножито Латекс Балони, За Декорација На Забави,Материјали За Роденденска Забава Или Декорација На Лак Венец (Розова).

R

Им се допаѓа и на купувачите