.

.

Комплет За Броење На Конец Со Целосна Големина Цврст - - Хотелски Квалитетни Супер Меки Чаршафи-27 Длабоки Џебови Лесно Се Вклопуваат-Листови За Дишење И Ладење

Комплет За Броење На Конец Со Целосна Големина Цврст - - Хотелски Квалитетни Супер Меки Чаршафи-27 Длабоки Џебови Лесно Се Вклопуваат-Листови

DEN 1583.84
Износ

Овој Ултра Мек Памук е ткаен со најдобар квалитет на уникатно памучно предиво за да се осигурате дека ќе добиете навистина супериорен и луксузен производ за постелнина за вашата соба или хотел. Египетски Памучни Чаршафи Со врвен Квалитет : Нова Подобра И Подобрена Верзија За 2022 Година-Ако го сакате луксузот и издржливоста На чаршафите Во хотелот и изгледот на остри навлаки за перници, ќе ги обожавате нашите Луксузни Чаршафи, 600-конец. Ние користиме предива направени со 100% долги основни памучни влакна и прекрасно сатенско ткаење. Нашите еколошки листови ја задржуваат мекоста цел живот и се спротивставуваат на избледување. Препуштете се на меки чаршафи со детален стил на полите, исто така достапни во вашиот избор на бои и големини. 600 Броење На Конец, Целосни Чаршафи Со Длабок Џеб ( Комплет Од 4 Парчиња) : Овие луксузни Комплети Со Целосни листови со 600 конци доаѓаат со рамен лист (76 "Х 96"), длабоки вградени Листови Со Целосна големина (76 "Х 96") со сеопфатна еластика што одговара на длабок душек од 27 инчи и пар стандардна големина 20" х 30" навлаки за перници. Дополнителен Комплет За Длабоки Џебни Чаршафи : Создадете добредојдена средина и мирно чувство во вашата спална соба. Овој луксузен комплет чаршафи го прави совршен подарок за секоја пригода. Тоа е само најдобро да се користи за секоја соба во вашата куќа - спална соба, гостинска соба, детска соба, одмор дома. Најдобра идеја за подарок за девојки, мажи и жени, Мајки и Татковци, Вљубените, Денот На Мајката/Таткото, Божиќ И Нова година. Тоа ќе ви обезбеди дополнителна обична удобност и најдобро искуство со спиење досега. Луксузен Лист-Овие 100% Египетски Памучни листови се помеки. Ние сме толку сигурни дека ќе ги сакате нашите производи како и нашите други рецензенти со 5 ѕвезди! НАРАЧАЈТЕ СЕГА и размислете да купите дополнителен комплет за вашите најблиски. Прави совршен подарок за секоја пригода!. Лесно Перење : Исто како и секој друг сет на листови — машинско перење и сушење дома. Нашите чаршафи ја задржуваат својата мазност со путер после секое миење. Не се намалува, бледне и едвај се збрчка. Во случај да имате проблем, контактирајте не и ние ќе го решиме вашето прашање во рок од еден работен ден со замена или враќање на средствата. За да го развиваме нашиот бизнис, знаеме дека нема ништо поважно од воодушевен клиент!.

R

Им се допаѓа и на купувачите