.

.

Јинрун Ултра Меки Бушави Килими ,Меки Тепих За Девојки Соба Деца, Нелизгачки Област Килими За Спална Соба Дневна Соба Домашен Декор Бушав Тепих Спална Соба Софа Каф

Јинрун Ултра Меки Бушави Килими ,Меки Тепих За Девојки Соба Деца, Нелизгачки Област Килими За Спална Соба Дневна Соба Домашен

DEN 1119.84
Износ

Материјал : Мешавина Од Полиестер : 40 x 60cm/15.7 во x 23.6 во, 50 x 80cm/19.6 во x 31.4 во,50 x 160cm/19.6 во x 63in, 50 x 200cm/19.6 во x 78.7 во, 120 x 160cm/47.2 во x 63nshape : Правоаголна Должина на крзното : 2,5 См / 0,98 во пакет : опнумброј на компјутери : 1 парчиња карактеристики : еколошки бои, подолга постојаност на миење.Синтетичка област килими. Полипропиленски влакна површина, сунѓер сендвич, не-лизга емулзија дното.Ние обезбедуваме Пет Големини И Пет Бои за вашиот избор! 40 x 60cm/15.7 во x 23.6 во, 50 x 80cm/19.6 во x 31.4 во, 50 x 160cm/19.6 во x 63in, 50 x 200cm/19.6 во x 78.7 во, 120 x 160cm/47.2 во x 63n, ве молиме изберете соодветна големина кога купувате.Лесно за чистење, тресење за отстранување на нечистотијата или користење правосмукалка, миење раце или машина со благ детергент, локалните дамки може да се избришат со влажна крпа, да се исушат во сенка, да не се изложуваат на сонце. Направете го вашиот живот поудобен.Совршен домашен декор, може да ја украси вашата дневна соба, спална соба, соба за јога, игротека, Комерцијална, внатрешна или надворешна. Дипломираните бои, исто така, можат да донесат добро расположение за вас.Вклучен пакет : 1 x Област Rug Notes : 1.Транзиција : 1см=10мм=0,39 инчи, 1г=0,001 кг=0,0022 фунти=0,035 мл.2.Поради разликата во екранот, бојата може да биде малку поинаква од она што го очекувате,ве молиме дозволете. Еколошки Бои, Подолга Постојаност На Миење. Синтетичка област килими. Полипропиленски влакна површина, сунѓер сендвич, не-лизга емулзија дното. Ние обезбедуваме Пет Големини И Пет Бои за вашиот избор! 40 x 60cm/15.7 во x 23.6 во, 50 x 80cm/19.6 во x 31.4 во, 50 x 160cm/19.6 во x 63in, 50 x 200cm/19.6 во x 78.7 во, 120 x 160cm/47.2 во x 63n, ве молиме изберете соодветна големина кога купувате. Лесно за чистење, тресење за отстранување на нечистотијата или користење правосмукалка, миење раце или машина со благ детергент, локалните дамки може да се избришат со влажна крпа, да се исушат во сенка, да не се изложуваат на сонце. Направете го вашиот живот поудобен. Совршен домашен декор, може да ја украси вашата дневна соба, спална соба, соба за јога, игротека, Комерцијална, внатрешна или надворешна. Дипломираните бои, исто така, можат да донесат добро расположение за вас.

R

Им се допаѓа и на купувачите