.

.

Uni EMOTT Fineliner Маркер Пенкала, Микро Точка, Избрани Бонбони Поп Бои, Грофот

Uni EMOTT Fineliner Маркер Пенкала, Микро Точка, Избрани Бонбони Поп Бои, Грофот

DEN 2.00
Износ

унибал ЕМОТ Финелајнер Маркер Пенкала помагаат да ги оживеете вашите списи и цртежи. Дизајнирани со ултра прецизен издржлив врв од 0,4 мм, овие пенкала имаат заштитно јадро што спречува свиткување или разделување за да обезбедат јасни, конзистентни линии под кој било агол или притисок. ПЕНКАЛАТА ЗА маркери ЕМОТ го имаат нашето ново развиено пигментирано мастило со неспоредлива дефиниција која се спротивставува на вода, избледување, размачкување, крварење и обезбедува одлична, долготрајна покриеност на бојата. Комплетен со тенок, квадратен дизајн на барел кој нема да се тркала кога ќе го поставите, овој сет вклучува 5 маркери ЗА ЕМОТ со живописно мастило во светло виолетова, корално розова, светло сина, светло розова и смарагдно зелена боја. Прецизно дизајнирани за удобност, издржливост и непречено пишување, овие пенкала за маркери даваат уметнички интерес и лесни украси со прецизност и детали, помагајќи ви да ги организирате вашите идеи и да додадете шарен талент на секој проект за пишување, вклучувајќи цртање, оцртување, земање белешки и многу повеќе. Осмелете се да обоите надвор од линиите со Маркери ЗА Емот Финелинер на унибол! Единственото прашање е која боја ќе ви биде омилена? 0,4 мм фини пенкала за маркери за прецизно и живописно пишување. Направено со пигментирано мастило отпорно на вода и избледување кое спречува размачкување и крварење за долготрајна боја. Вклучува 5 избрани бои инспирирани од бонбони, вклучувајќи светло виолетова, корално розова, светло сина, светло розова и смарагдно зелена. Се одликува со тенок буре со пенкало со дизајн во форма на квадрат што нема да се тркала кога ќе се спушти. Идеален за организирање белешки, дневник, боење, цртање и создавање украси. Спакувано во стилска кутија за прикажување за да им помогне на боите да останат организирани. Совршен и за лично пишување и за професионално пишување, од дневник до водење евиденција.

R

Им се допаѓа и на купувачите