.

.

Женска Мода Fall Winter Зима Секојдневен Цветен Принт Блуза Со Пуловер Со Долги Ракави Со Пуловер Со Долги Ракави Плус Големина Женски Врвови Жолта 2Х

Женска Мода Fall Winter Зима Секојдневен Цветен Принт Блуза Со Пуловер Со Долги Ракави Со Пуловер Со Долги Ракави Плус Големина

DEN 143.84
Износ

ЕЛФИНДЕА Женска Мода Fall Winter Зима Секојдневен Цветен Принт Блуза Со Пуловер Со Долг Ракав О-Врат Плус Големина Женски Врвови Жолта 2 XSize : S Биста : 110cm/43.31" Рамо : 51cm/20.08" Ракав : 62cm/24.41" Должина : 70cm/27.56"Големина : М Биста : 116cm/45.67" Рамо : 53СМ/20.87" Ракав : 63см/24.80" Должина : 72см/28.35"Големина : л биста : 122см/48.03" рамо : 55см/21.65" ракав : 64см/25.20" должина : 74см/29.13"големина : xl Биста : 128см/50.39" рамо : 57см/22.44" Ракав : 65cm/25.59" Должина : 76cm/29.92"Големина : Xxl биста : 134cm/52.76" рамо : 59cm/23.23" ракав : 66cm/25.98" должина : 78cm/30.71"големина : xxxl Биста : 142cm/55.91" рамо : 61cm/24.02" Ракав : 67см/26.38" Должина : 80см/31.50"Одговара : Одговара На Големината Карактеристики : секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете Чувство на елеганција и стил. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Должина : Редовен Пол : Жени Прилика : Секојдневна Пригода : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, состаноци, спорт, училиште, работа, улична облека итн. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Дристил : Темперамент Менувањесезона : Цела Сезонапомош проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни што добивате : 1 Женски Врвни Алишта совршени за вашите омилени фармерки, панталони итн. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво.Материјал : Полиестер ЕЛФИНДЕА Женска Мода Fall Winter Зима Секојдневен Цветен Принт Блуза Со Пуловер Со Долг Ракав О - Врат Плус Големина Женски Врвови. Боја И Големина : Жолта;2х.Материјал : Вискоза. Повод : Погоден е За Фестивал,Одмор,Забава И Одмор,Итн. Висококвалитетен Материјал : Изработен е Од Мека, Еластична И Мазна Ткаенина и Не Е Лесно Да Избледи. Совршен Подарок : Тоа е Толку Совршено. Можете Сами Да Го Носите Или Да Го Подарите На Вашите Најблиски Или Пријатели. Висококвалитетна Услуга : Ние Ќе Ви Служиме Сесрдно И Ќе Ви Обезбедиме Висококвалитетна Услуга По Продажбата.Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Консултирајте Се Со Нас~ Ви Посакувам Среќен Шопинг~.

R

Им се допаѓа и на купувачите