.

.

Тајмгард Женски Обични Панталони Права Нога Врвка Еластична Висок Струк Лабави Удобни Панталони Со Џебови

Тајмгард Женски Обични Панталони Права Нога Врвка Еластична Висок Струк Лабави Удобни Панталони Со Џебови

DEN 0.67
Износ

За да обезбедите максимална удобност, изберете ја вистинската големина избегнувајте премногу долга облека. лесно за ставање и полетување. Ако сакате да Одите На Состанок или забава, можете да го најдете стилот на фустанот што ви се допаѓа : фустан со розово лизгањекраток црн фустанбожица фустан од дресвуд породилно џемпер фустан фустанкимс облечени фустани за жени. Нашата Продавница обезбедува многу видови блузи за кошули : како што се сив дуксер црн дуксер женски исечени дуксери за женски маици за женско дете кошула со долги ракави девојкавинтиџ дуксер кошула со долги ракави розова фланелна кошула жени. Секојдневниот и модниот дизајн ве прават попривлечни. По обработката, ефектот на сликата се уште може да се постигне. ви благодариме за разбирањето!. Ви благодариме и убав ден!. Овие Совршени За опуштање наоколу или активности на отворено. Еднобојни Долги Панталони, Секојдневни Панталони. Стил : Мода. Наша цел е да им понудиме на нашите клиенти разновидна најнова и најмодерна облека. Нашите панталони се направени од висококвалитетна ткаенина, ултра пријатен полиестер.Нашата целна публика се жени на возраст од 18-49 години.Табела со големини (1 инч=2,54 см) : Ве Молиме Дозволете 0,5-2инч Се Разликува поради Рачно Мерење, Благодарам!Прашање за големина : П : јас обично носам средна големина и малку се грижам за sie, која големина треба да ја нарачам?А : Ние Сме Азиски Големина, работи помала од нас големина, па ние ќе ви предложиме да изберете една големина или две големина поголема од вообичаената големина ако не можете да бидете сигурни, тоа ќе биде порелаксирано и удобно. Поради преклопување и транспорт, можеби се очигледни брчки. Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен!.

R

Им се допаѓа и на купувачите