.

.

Гехир На Комплет За Тапани Додатоци Во Собата Чинбал Штанд Се Чувствува Спојката Со Хи-Шапка Се Чувствува Чашата Со Капа Се Чувствува Ореви Со Кимвални Крила Ракав?

Гехир На Комплет За Тапани Додатоци Во Собата Чинбал Штанд Се Чувствува Спојката Со Хи-Шапка Се Чувствува Чашата Со Капа Се

DEN 1.00
Износ

Ве молиме имајте предвид, оваа ставка бродови од меѓународен продавач. Очекуваната испорака е 10-15 дена. Карактеристики : . Пакетот доаѓа со 3 кимвални ракави, 3 кимвални крилни навртки, 3 метални дихтунзи, 1 подлога за филц во дијаметар 50мм, 2 влошки за филц во дијаметар 25мм и 6 влошки за филц во дијаметар 40мм, за да се задоволи вашата различна побарувачка. Усвојувајќи филц материјал, кимвалните влошки за филц нудат подобра заштита за вашите кимвали на барабанот и подолго време на услуга. Изработени од висококвалитетна пластика, кимвалните ракави се цврсти и издржливи, помагаат да се позиционираат во совршена висина. Навртките и подлошките за крилја од нерѓосувачки челик помагаат да се осигура дека кимвалите се цврсто врзани за филцот. Лесен за инсталирање и замена, најдобра замена за вашиот стар додаток за тапан . Спецификации : . Материјал : Филц + + Нерѓосувачки Челик + Алуминиум. Боја : Црна / Сива (опционално). Големина на мијалник за филц( Д*Ч) : 5 * 0,85 см / 1,97 * 0,33 инчи (50мм).                                         4 * 1,5 см / 1,57 * 0,59 инчи (40мм).                                         2,5 * 1,5 см / 0,98 * 0,59 инчи (25мм). Тежина на мијалник : 6г / 0,21 мл (единечна, 50мм).                                    6г / 0,21 мл (единечен, 40мм).                                    2г / 0,07 мл (единечен, 25мм). Големина на Кимвални Ракави( Д*Ч) : 3,8 * 2,6 см / 1,5 * 1 инчи. Тежина на Кимвални Ракави : 5г / 0,18 мл (единечна). Кимвал Крило Орев Тежина : 6g / 0.21 мл (еден). Големина на пакетот : 12 * 9 *4.5 цм / 4.72 * 3.54 * 1.77 во. Тежина на пакетот : 88гр / 3,1 мл. Пакет Листа : . 3 * кимвални ракави. 3 * кимвални крило ореви. 3 * метални дихтунзи. 1 * филц подлога во дијаметар 50мм. 2 * филц влошки во дијаметар 25мм. 6 * филц влошки во Дијаметар 40мм пакет доаѓа со 3 кимвални ракави, 3 кимвални крилни навртки, 3 метални дихтунзи, 1 филц подлога во дијаметар 50мм, 2 филц влошки во дијаметар 25мм и 6 филц влошки во дијаметар 40мм, за да се задоволи вашата различна побарувачка. Усвојувајќи филц материјал, кимвалните влошки за филц нудат подобра заштита за вашите кимвали на барабанот и подолго време на услуга. Изработени од висококвалитетна пластика, кимвалните ракави се цврсти и издржливи, помагаат да се позиционираат во совршена висина. Навртките и подлошките за крилја од нерѓосувачки челик помагаат да се осигура дека кимвалите се цврсто врзани за филцот. Лесен за инсталирање и замена, најдобра замена за вашиот стар додаток за тапан.

R

Им се допаѓа и на купувачите