.

.

Жени Пријатни Слајдови Со Отворени Прсти Пливање Рамна Сандала Плажа Со Нелизгање Лесни Потпетици Флип Апостолки

Жени Пријатни Слајдови Со Отворени Прсти Пливање Рамна Сандала Плажа Со Нелизгање Лесни Потпетици Флип Апостолки

DEN 350.24
Износ

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама Стил : Бања Влечки, Куќа Чевли, Флип Апостолки, Thongs Pattern Тип : Солидна Боја : Зелена, Црна, Розова, Портокалова Црвена (Опционално)Големина : САД 5,5-6, САД 7-7, 5, САД 8,5-9 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Пвцоутсол Материјал : Пвцхеел Тип : Израмнување : Лизгање На Типот На Прсти : Отвори Висина На Цевката : Сезона Без Грб : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Дневни, Внатрешни, Надворешни, Празнични, Плажни Карактеристики : 1. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Изработен со материјал погоден за кожата, пвц, оваа влечка за туширање е супер лесна, издржлива и флексибилна, обезбедувајќи удобно, опуштено искуство со носење чевли.2. СУПЕР ИЗДРЖЛИВ : Оваа влечка е супер издржлива и може да издржи еден тон солза и абење. Бидете сигурни дека оваа влечка за туширање ќе ве придружува некое време3. ВОДООТПОРЕН : кога ќе стапите во контакт со вода, водата лесно ќе се одвои од чевелот за да ги одржува вашите стапала суви и чисти.4. Повеќе ПРИЛИКИ : Без разлика дали сте дома, теретана, во спа центар или покрај базен или на плажа само што се разладувате, овој слајд може да биде одличен придружник и поради неговата лесна тежина, лесен е за носење и лесен за носење.Содржина на пакетот : 1 Пар Влечки (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Лесен и Мек : лесен, мек и удобен, мек пвц ѓон, пвц горен дел, што може да се пере. Уникатен Стил : Сандали со Отворени прсти, стилски и кул, издржлив изглед. Носете ги овие влечки со вас и уживајте во свежиот и модерен летен стил во секое време, насекаде. Летни Најважни Работи : Без разлика дали носите шорцеви, фармерки, Маици или слатки здолништа, едноставните влечки можат да го направат секој едноставен фустан веднаш модерен. Погоден е за пешачење, плажа, шопинг и места за одмор. Стилски Апостолки : Нови стилски танга папучи, се-натпревар, задолжително за излегување во лето!. Ве молиме Запомнете : ве Молиме погледнете ја табелата со големини пред да ја купите. Изберете ја големината што ви одговара.

R

Им се допаѓа и на купувачите