.

.

Женски Летен Гроздобер Фустан Без Ракави 3д Цветен Принт Бохе Долг Фустан Со А-Линија

Женски Летен Гроздобер Фустан Без Ракави 3д Цветен Принт Бохе Долг Фустан Со А-Линија

DEN 512.00
Износ

Материјал : Полиестер. Боја : Бела/Црна. Стил : А-Линија Фустан. Деколте : Вратот На Екипажот. Должина На Ракавот : Без Ракави. Шема : Цветни. Големина : С, М, Л, ХЛ, ХХЛ. Има 2-3% разлика според рачното мерење. ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. 1 инч = 2,54 см. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Што Добивате : . 1 х Моден Фустан Женски Летен Гроздобер Фустан Без Ракави 3д Цветен Принт Бохе Долг Фустан Со А-Линија.

R

Им се допаѓа и на купувачите