.

.

Цвет Тенџере Соларна Енергија Танцување Тресење Орнаменти Прозорец Автомобил Украси

Цвет Тенџере Соларна Енергија Танцување Тресење Орнаменти Прозорец Автомобил Украси

DEN 190.72
Износ

Опис : . Симпатична : цветот на главата што се тресе има прекрасен изглед, сјајното лице може да помогне во расфрлање на заморот, разноврсна и практична. Одлични Подароци : цветот на соларна енергија може да биде одличен подарок, додавајќи допир на среќа во вашиот дом или автомобил, забавувајќи се на здодевното патување. Премиум Материјал : танцувачкиот цвет е направен од материјали ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, не е лесен за бледнеење и деформирање, има долг работен век. Стабилна Конструкција : фигурата на танчерката има стабилна структура, може да стои стабилно и стабилно во вашиот автомобил или на бирото. Широки Апликации : сончогледот за нишање е многу погоден за контролни табли за автомобили, спални соби, куќи, клупи итн. Спецификација : . Боја : пчела, сончоглед, пеперутки, еднорог, мечка шепа, шест ливчиња цвет. Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Големина : Прибл.7 € 10 € 11.5 cm/Прибл. 2.75€3.93€4.52 во. Пакетот Вклучува : . 1 Парче Танцување Цвет. Симпатична : цветот на главата што се тресе има прекрасен изглед, сјајното лице може да помогне во расфрлање на заморот, разноврсна и практична. Одлични Подароци : цветот на соларна енергија може да биде одличен подарок, додавајќи допир на среќа во вашиот дом или автомобил, забавувајќи се на здодевното патување. Премиум Материјал : танцувачкиот цвет е направен од материјали ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, не е лесен за бледнеење и деформирање, има долг работен век. Стабилна Конструкција : фигурата на танчерката има стабилна структура, може да стои стабилно и стабилно во вашиот автомобил или на бирото. Широки Апликации : сончогледот за нишање е многу погоден за контролни табли за автомобили, спални соби, куќи, клупи итн.

R

Им се допаѓа и на купувачите