.

.

Раселин 931Б-ИНЈЕКТОР 17 Леано Алуминиумско Тркало, ИНЈЕКТОР ЦРН 8Х Одговара изберете: 1999 - ФОРД Ф СУПЕР ДОЛЖНОСТ, 2009 - ФОРД Ф СУПЕР ДОЛЖНОСТ

Раселин 931Б-ИНЈЕКТОР 17 Леано Алуминиумско Тркало, ИНЈЕКТОР ЦРН 8Х Одговара изберете: 1999 - ФОРД Ф СУПЕР ДОЛЖНОСТ, 2009 -

DEN 2.67
Износ

ИНЈЕКТОР ЦРН 17Х9 8х170мм 0мм Раселин 931Б-ИНЈЕКТОР 17" Леано Алуминиумско Тркало, ИНЈЕКТОР ЦРН 17Х9 8х170мм 0мм. Агресивен конкавен 10 зборуваше дизајн. Симулирана усна од монистра со завртки од нерѓосувачки челик. Завртка на капа со контрастно врежано лого на Раселин (5/6 апликации за навртки имаат покриено капаче додека 8 навртки се изложени). Одговара Изберете : 1999-2022 ФОРД Ф250 СУПЕР ДОЛЖНОСТ 2009-2022 ФОРД Ф350 СУПЕР ДОЛЖНОСТ 2006-2008 ФОРД Ф350 СР СУПЕР ДОЛЖНОСТ 2000-2005 ФОРД ЕКСКУРЗИЈА ОГРАНИЧЕНА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

R

Им се допаѓа и на купувачите