.

.

Мијаилима Панталони Костум За Женска Облека Спортска Мода Две Панталони Џебни Комплети Тренерки Комплети За Облека Големина Л

Мијаилима Панталони Костум За Женска Облека Спортска Мода Две Панталони Џебни Комплети Тренерки Комплети За Облека Големина

DEN 447.84
Износ

Големина : С Биста : 90см/35.43" Половината : 69см/27.17" Колк : 92см/36.22" Рамо : 37см/14.57" Ракав : 19см/7.48" Должина : 68см/26.77" Должина На Панталони : 112см/44.09" Големина : М Биста : 95см/37.40" Половината : 74см/29.13" колк : 97см/38.19" рамо : 38см/14.96" ракав : 20см/7.87" должина : 69см/27.17" должина на панталони : 113см/44.49" големина : л биста : 100см/39.37" половината : 79см/31.10" колк : 102см/40.16" рамо : 39см/15.35" ракав : 21см/8.27" должина : 70см/27.56" должина на панталони : 114см/44.88" големина : Xl биста : 105см/41.34" половината : 84см/33.07" колк : 107см/42.13" Рамо : 40см/15.75" Ракав : 22см/8.66" должина : 71см/27.95" должина на панталони : 115см/45.28" големина : ххл Биста : 110см/43.31" Половината : 89см/35.04" колк : 112см/44.09" Рамо : 41см/16.14" Ракав : 23см/9.06" должина : 72см/28.35" должина на панталони : 116см/45.67" големина : хххл биста : 115см/45.28" половината : 94см/37.01" колк : 117см/46.06" Рамо : 42см/16.54" Ракав : 24см/9.45" должина : 73см/28.74" должина на панталони : 117см/46.06" големина : xxxxl биста : 120cm/47.24" половината : 99cm/38.98" колк : 122cm/48.03" рамо : 43cm/16.93" ракав : 25cm/9.84" должина : 74cm/29.13" должина на панталони : 118cm/46.46" женска облека спортска мода дводелни панталони џеб поставете Тренерки за женска облекакарактеристики : ленените панталони за жени се изработени од ткаенина, удобни, Меки и дишат, одржувајќи ве удобно цел ден.Карго капри панталони за вискоза погодни за секојдневно носење, одмор, одмор, работна облека, патување и така натамошна облека - Миење Раце. Измијте одделно или со слични бои во ладна вода. Лабавото вклопување ги прави навистина удобни за користење како панталони со висок струк.Големини : Детална големина ве молиме проверете опис на производот.Материјал : Полиестеркол : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 450gpackage големина : 28x26x2cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Големина биста половинатапанталони со рамена рамна должина Length S90cm/35.43"69cm/27.17"92cm/36.22"37cm/14.57"19cm/7.48"68cm/26.77"112cm/44.09"M95cm/37.40"74cm/29.13"97cm/38.19"38cm/14.96"20cm/7.87"69cm/27.17"113cm/44.49"L100cm/39.37"79cm/31.10"102cm/40.16"39cm/15.35"21cm/8.27"70cm/27.56"114cm/44.88"XL105cm/41.34"84cm/33.07"107cm/42.13"40cm/15.75"22cm/8.66"71cm/27.95"115cm/45.28"XXL110cm/43.31"89cm/35.04"112cm/44.09"41cm/16.14"23cm/9.06"72cm/28.35"116cm/45.67"XXXL115cm/45.28"94cm/37.01"117cm/46.06"42cm/16.54"24cm/9.45"73cm/28.74"117cm/46.06"XXXXL120cm/47.24"99cm/38.98"122cm/48.03"43cm/16.93"25cm/9.84"74cm/29.13"118cm/46.46"Size : SBust : 90cm/35.43"Waist : 69cm/27.17"Hip : 92cm/36.22"Shoulder : 37cm/14.57"Sleeve : 19cm/7.48"Length : 68cm/26.77"Панталони Length : 112cm/44.09"Size : MBust : 95cm/37.40"Waist : 74cm/29.13"Hip : 97cm/38.19"Shoulder : 38cm/14.96"Sleeve : 20cm/7.87"Length : 69cm/27.17"Панталони Length : 113cm/44.49"Size : LBust : 100cm/39.37"Waist : 79cm/31.10"Hip : 102cm/40.16"Shoulder : 39cm/15.35"Sleeve : 21cm/8.27"Length : 70cm/27.56"Панталони Length : 114cm/44.88"Size : XLBust : 105cm/41.34"Waist : 84cm/33.07"Hip : 107cm/42.13"Shoulder : 40cm/15.75"Sleeve : 22cm/8.66"Length : 71cm/27.95"Панталони Length : 115cm/45.28"Size : XXLBust : 110cm/43.31"Waist : 89cm/35.04"Hip : 112cm/44.09"Shoulder : 41cm/16.14"Sleeve : 23cm/9.06"Length : 72cm/28.35"Панталони Length : 116cm/45.67"Size : XXXLBust : 115cm/45.28"Waist : 94cm/37.01"Hip : 117cm/46.06"Shoulder : 42cm/16.54"Sleeve : 24cm/9.45"Length : 73cm/28.74"Панталони Length : 117cm/46.06"Size : XXXXLBust : 120cm/47.24"Waist : 99cm/38.98"Hip : 122cm/48.03"Shoulder : 43cm/16.93"Sleeve : 25cm/9.84"Length : 74cm/29.13"Должина На Панталони : 118см/46.46" Панталони Одговараат За Жени. Материјал : Полиестер. Машинско Перење.

R

Им се допаѓа и на купувачите