.

.

- Компатибилен СО AV Конвертор Поддржува Ntsc Компатибилен ЗА Тв, ДВД, Блу-Реј Плеер

- Компатибилен СО AV Конвертор Поддржува Ntsc Компатибилен ЗА Тв, ДВД, Блу-Реј Плеер

DEN 111.84
Износ

големина : 7x4x1. 3cm Material : ABScolour : содржина на црн пакет : 1 * Host1 * USB кабел1 * англиски прирачникс само горенаведената содржина на пакетот, другите производи не се вклучени.Забелешка : Светлината и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см. ЗА ПОДДРШКА НА AV 1.3, резолуција за внесување ДО 1080p@30 Hz. влезот е компатибилен со за стриминг стапчиња,, ДВД, КОМПЈУТЕР, блу-реј плеери, HD кутии, итн. ИЗЛЕЗОТ RCA е компатибилен со стари монитори или проектори кои поддржуваат rca излез, итн. Композитен ве Молиме поставете го форматот НТСЦ кога го користите во САД!. НА RCA Адаптер : Конвертирај сигнал ВО RCA сигнал, многу погоден за поврзување со постари RCA (AV/ композитни видео и L / R стерео аудио СИГНАЛИ) стариот ТЕЛЕВИЗОР. Ве молиме запомнете : не поддржува 4К И 3Д (како што се ). Не може да се користи обратно (НЕ МОЖЕ ДА се користи КАКО АВ КОНВЕРТОР).

R

Им се допаѓа и на купувачите