.

.

Принцот Лионхарт - меко засилено седиште

Принцот Лионхарт - меко засилено седиште

DEN 3.00
Износ

Принцот Lionheart - мекото засилување седиште е за деца 12 месеци и нагоре и е совршено за патување. Меката пена го штити мебелот од гребнатини, а седиштето е водоотпорно и отпорно на лизгање. Ова засилено место доаѓа со едногодишна ограничена гаранција. Принцот Лионхарт - меко засилено седиште : За деца 12 месеци и нагоре. Лесно се чисти со влажна крпа. Може да се користи во затворено или на отворено. Совршен за патување. Мека пена го штити мебелот од гребнатини. Водоотпорен. Отпорен на лизгање. Ограничена 1-годишна гаранција.

R

Им се допаѓа и на купувачите