.

.

Sofia Jeansенски женски Louенски Луиза Висок пораст Широк нозе хартии од земјоделски култури

Sofia Jeansенски женски Louенски Луиза Висок пораст Широк нозе хартии од земјоделски култури

DEN 2.33
Износ

Ладното преземање на тексас, фармерките со високи фармерки на Софија Вергара ги надминуваат вашите основни блуз со половината на хартија за хартија и силуета со широко нозе. Обични, но сепак полирани, овие неверојатни фармерки ги покажуваат вашите потпетици или вашите станови и можат да понудат стил на лежење исто толку лесно како што се облекуваат за ноќна ноќ. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : Una Buena versión de mezclilla, los Jeans de tiro alto luisa de sofia van más allá de tus regleres gregates con una cintura estilo paperbag y un corte de pierna ancha. Обичен, Перо Рефинадо, Естес ги зголемува фармерките Харин Лусир Тус Такони o tus zapatos bajos y te ofrecen tanto un estilo leajado sin esfuerzo como uno формален парале де нош. Ексклузивен en. Материјал : 59% памук/28% полиестер/12% вискоза/1% спандекс/59% алгодон; 28% Полистер; 12% вискоза; 1% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина 4/la Modelo Mide 5’9” Y Viste Una Talla 4. Fit : Опуштено/Talle Holgado. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 26 ”inseam/tiro alto; 26 ”de Enterepierna. Затворање : Затворање на копчињата со Zip Fly/Cierre de Botón Con Cremallera. Ockебови : Две странични џебови и два џебови/дос болилози латерали y dos en la parte posterior. Карактеристики : Половина од хартија со појас за само-вратоврска; исечена, широка нога/cintura estilo paperbag con cinturón autoajustable; Пјерна Ректа Рекакада. Зошто ќе го сакате тоа : фармерки со широки нозе со половината за хартија, проверете ги сите кутии за стилови. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве прават да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

R

Им се допаѓа и на купувачите