.

.

Скоро природно вештачко растение од бршлен во конус виси корпа, зелена

Скоро природно вештачко растение од бршлен во конус виси корпа, зелена

DEN 1199.84
Износ

Многу живописни зелени лисја течат од конусна корпа со ова вештачко растение бршлен. Неговиот целосен, драматичен изглед ќе го привлече окото во секоја просторија и ќе ги пополни сите празнини во аранжманот на вашиот дом. Бидејќи ова парче доаѓа во корпа за виси конус, совршена декорација е да се користи во просторија со ограничен простор за подот. Можете да го обесувате над вашиот кујнски остров, трпезаријата или покрај огледалото на кој било внатрешен wallид. Скоро природно вештачко растение Ајви во конус виси корпа, зелена : ч : 3,5 стапки. W : 22 во. Д : 22 во. Идеално парче да се обеси над кујнскиот остров. Многу деликатни зелени лисја. Стручно создаден за животен изглед. Вклучува корпа за конус. Препорачано за употреба во затворен простор. Свилените растенија се произведуваат со употреба на синтетички материјали и се добро дизајнирани и конструирани да бидат живот слични на живот . Димензии на корпите : H : 14 in. W : 13,5 in. Д : 13,5 во.

R

Им се допаѓа и на купувачите