.

.

Лесна улица Бека Мулс

Лесна улица Бека Мулс

DEN 319.84
Износ

Мулс влегува во центарот на вниманието оваа сезона и Бека на Лесна улица е совршен стил за да се лизне и да оди. Одликувајќи се со свиткана јака, акцентирана со столпчиња и шиење на кабел. Супер флексибилна надворешна плоча и иновативна лесна мандат за движење обезбедуваат оптимална удобност. Подготвена влошка. Акцент на нокти. Лесен бран на улица удобност.

R

Им се допаѓа и на купувачите