.

.

Terените на Terra & Sky Plus Plus Size Cargo Pocket Joggers

Terените на Terra & Sky Plus Plus Size Cargo Pocket Joggers

DEN 3.00
Износ

Запознајте ги вашите нови омилени панталони за сите времиња. Товарните џогери на Тера и Скај се стилски, спортски и подготвени за сè. Трендовски ажурирање за вашиот плакар. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина 1x. Приближно. Inseam : 28 ". Повлечете стил со еластична лента за половината и влечење.

R

Им се допаѓа и на купувачите