.

.

Tuphel Industries гуми за гуми Гроздобер илустрација за поправка на тркала за велосипеди, графичка уметност Необразна уметност печатена wallидна уметност, 10х15

Tuphel Industries гуми за гуми Гроздобер илустрација за поправка на тркала за велосипеди, графичка уметност Необразна уметност

DEN 242.72
Износ

Сите наши уметнички отпечатоци започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 10 x 0,5 x 15 инчи. Бренд : Декора за домашна дома. Дизајн од Маркус ulesулс.

R

Им се допаѓа и на купувачите