.

.

Стоун Браријарски декоративен крајбрежен крајбрежен бел дрвен ураган свеќа за свеќички - затворен или надворешна употреба - сет од 2

Стоун Браријарски декоративен крајбрежен крајбрежен бел дрвен ураган свеќа за свеќички - затворен или надворешна употреба -

DEN 3.00
Износ

Додадете рустикално чувство на приморска страна на вашиот дом декор со сет на бела дрвена свеќа на Стоунбриар, носена бела дрвена свеќа. Овој декоративен сет на фенер се одликува со лесно потресено истрошено бело насликано дрво и рустикален црн метален врв за гроздобер чувство. Фенери доаѓаат со шарки со шарки за да можете лесно да ги вчитате омилените свеќи за столбови и цврсти метални рачки за да ги закачите фенери на wallидната кука или да ги носите од соба до соба. Мал фенер мерки 6,5 инчи од 13,75 инчи и големи мерки на фенер 9,5 инчи од 22 ин. И двата фенери можат лесно да ги соберат вашите омилени 6 внатре. Вашите нови фенери ќе работат одлично како украсен центар за трпезариска маса, мантил или како рустикална декорација за забави и свадби. Купете го камен крајбрежниот крајбрежен бел дрвена свеќа за свеќи денес и веднаш додадете интерес за секоја просторија во вас дома. Стилски крајбрежен дизајн со истрошено бело дрво завршница, рустикален црн метал, врвен метал висина за лесна носач, мал фенер 6,5 инчи од 13,75 инчи. Голем фенер 9,5 ин. До 22 внатре, и двата фенери лесно се вклопуваат во свеќа од 3x6 столб.

R

Им се допаѓа и на купувачите