.

.

Чудо нација девојки Училишна униформа затегнување панталони, големини 8- & плус

Чудо нација девојки Училишна униформа затегнување панталони, големини 8- & плус

DEN 0.33
Износ

Девојките во движење ќе ја сакаат леснотијата да се подготвуваат во училишната униформа на Училиштата на нација, панталони за влечење. Со целосна еластична лента за половината и засилени колена за дополнителна издржливост, овие панталони со отпорни на истегнување на брчки и избледени се отпорни на истегнување на панталони за да ги задржат панталоните да изгледаат нови уште подолги. Исклучиво на. Материјал : 58% памук/40% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машинско миење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Straight Fit. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината за дополнителна удобност. Ockебови : Две предни џебови и два џебови за лепенка. Карактеристики : ткаенината е отпорна на брчки, смалување и избледување; засилени колена за издржливост; Одобрена училишна униформа. Училишна униформа се протегаат панталони за девојчиња за девојчиња од чудо нација.

R

Им се допаѓа и на купувачите