.

.

Чудо нација бебе и дете момче искинаа и санираа модни фармерки, големини од 12 метри-5Т

Чудо нација бебе и дете момче искинаа и санираа модни фармерки, големини од 12 метри-5Т

DEN 0.67
Износ

Кул, трендовски додаток на неговата колекција на тексас со тоа што го имав, потресен изглед! Овие потресени фармерки од Wonder Nation се совршени за вашето бебе или момче за дете за неговиот удобен изглед дома или надвор и за изглед. Овие фармерки се спаруваат со неговите омилени тимови или врвови за целосен, симпатичен и убав изглед. Исклучиво на. Материјал : 75% памук/24% полиестер/1% ликра. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Тенок. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : 5 џебови имаат најважни работи. Карактеристики : прилагодлива половината; јамки на ременот; потресени детали. Бебе и мали деца на бебиња и мали деца од Wonder Nation.

R

Им се допаѓа и на купувачите