.

.

Пумпа за фустани за девојчиња за дете

Пумпа за фустани за девојчиња за дете

DEN 2.67
Износ

Вашето малечко ќе ужива да изгледа најдобро во оваа пумпа за фустани за девојчиња за девојче Health Tex. Има сладок, традиционален изглед кој е идеален за формални настани. Чевлите за девојчиња Health Tex се опремени со мала пета и имаат декоративен акцент на пети. PU горниот и TPR единствениот PLS ја користат ткаенината солф за чистење на чевлите.

R

Им се допаѓа и на купувачите