.

.

Ултра лесна тежина минималистички жени чевли за одење во црно

Ултра лесна тежина минималистички жени чевли за одење во црно

DEN 1.00
Износ

Дишејќи и ултра лесен, овој плетен чорап горе останува дише и носи прецизно вклопување бидејќи се движи природно со стапалото, а амортизацијата на меката пена ја одржува вашата потпетица во транзициите на пети кои можат да се приспособи. Текстил и синтетички горен и постава/гума и синтетички ѓон. Мека медилата од пена е лесна и ултра удобна. Мекиот Sockliner за уште повеќе додадена удобност.

R

Им се допаѓа и на купувачите