.

.

Седвај девојки на нација супер меки пижами на пижами, 2 парчиња, големини 4- & плус

Седвај девојки на нација супер меки пижами на пижами, 2 парчиња, големини 4- & плус

DEN 2.00
Износ

Поп-печатење во пижама што одговара на 2 парчиња од Wonder Nation е токму она што таа треба да додаде забавен пламен и стил на нејзината секојдневна облека за спиење. Изберете од најразлични смели бои и отпечатоци за да се мешаат и да се совпаѓаат за да создадете крајна облека за спиење. Исклучиво на. Материјал : 96% полиестер/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 горе и 1 пар шорцеви. Врвни карактеристики : стил на пуловер; екипаж; долги ракави; сите печатени или цврсти бои. Карактеристики на шорцеви : стајлинг на влечење со еластична половината и цртеж за удобност; печатење на сите. 2 Парче печатено пижама сет за девојки од Wonder Nation.

R

Им се допаѓа и на купувачите