.

.

Дизни Мини глушец Девојки девојки за пижама ќебе, 2-пакет, големини 12м-5Т

Дизни Мини глушец Девојки девојки за пижама ќебе, 2-пакет, големини 12м-5Т

DEN 2.67
Износ

Овој заспан од клетки на Minnie Mouse ќе биде за време на спиење. Овој 2-пакет со нозе ќебе е пријатна и симпатична со Мини Маус во совршена сенка на розова боја за лесно облекување во спиење и стил на Дизни. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Комплетот вклучува : 2 каросерии за спиење. Затворање : Поштенски предниот дел со табулаторот за безбедност. Ракави : Долги ракави. Карактеристики : подножје на подножјето; сите печатени или цврсти бои. Пламен за ретардантна ткаенина за безбедност. © Дизни, сите права се задржани. Дизни Мини Маус 2 пакуваат пижами за пижами за девојчиња за мали деца.

R

Им се допаѓа и на купувачите