.

.

Sportенски Сандал Офелија Спорт

Sportенски Сандал Офелија Спорт

DEN 1.33
Износ

Кога се јавуваат авантурите за викенд, тргнете го Сандал Мук Лукс Офелија Спорт за патувањето. Дизајнирано со трајна поддршка на TPR и поддршка со двојна лента, знаете дека сте во удобен чекор каде и да ве однесе денот. Поддршка за прилагодување на прицврстување на кука и јамка со двојна лента : 20% памук, 45% полиестер, 35% полиуретан EVA Insole трајна на надворешната страна на TPR. MUK LUKS® Women'sенски Офелија спортски сандали.

R

Им се допаѓа и на купувачите