.

.

Сет на облеки за џемпери и џемпери на бебе девојче од Гаранималс, сет на облека со џемпери, 4-парчиња, големини 6 9 месеци

Сет на облеки за џемпери и џемпери на бебе девојче од Гаранималс, сет на облека со џемпери, 4-парчиња, големини 6 9 месеци

DEN 3.33
Износ

Осветлете ја гардеробата на вашето девојче со симпатичен и удобен изглед од garanimals! Вие и вашето малечко ќе го сакате овој сет на облека од 4 парчиња, кој вклучува 2 пара панталони од руно и 2 џемпери. Секој ќе сака колку стилски изгледа и ќе сакаш колку се чувствува пријатно. Совршен за топол ден на игра со семејството и пријателите. Продаден исклучиво на. 4-парчиња сет вклучува : Графичко руно врвно печатено руно, панталони, печатено од руно, цврсто руно, пантолоно. Се продава исклучиво на и. Графичко руно горе : 60% памук/ 40% полиестер, печатено руно пан : 60% памук/ 40% полиестер, печатено руно врвот : 60% памук/ 40% полиестер, цврст руно пан : 60% памук/ 40% полиестер. Увезени. Еластична лента за половината. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770.

R

Им се допаѓа и на купувачите