.

.

Модул за вклопување во ставка

Модул за вклопување во ставка

DEN 3672.48
Износ

Енергетски стоп заден дел од обложениот ротор на сопирачката WM65661. Еден замена на роторот на сопирачката и е изработена во водечките спецификации во индустријата. Површината на роторот е целосно обложена внатре и надвор со оригинална превентивна обвивка од геометска 'рѓа. Овој ротор има не-насочена површина на роторот со рамнотежа од 100% мелница. Роторот е тежина на ОЕ и ја задржува конфигурацијата на ОЕМ Ване. Надградба на завртки, не се потребни измени. FITS : BMW I3 2014-2019; BMW I3 S 2018-2019; Mini Cooper Clubman 2016-2019; Mini Cooper Countryman 2017-2020.

R

Им се допаѓа и на купувачите