.

.

Деца од Garanimals Момци Риб Француски Тери Кратко, големини со 4-10

Деца од Garanimals Момци Риб Француски Тери Кратко, големини со 4-10

DEN 260.00
Износ

Супер-мека, удобна и кул. Додадете ги ребрести француски Тери шорцеви во мешавината за неговиот секојдневен ансамбл од 365 деца од Гаранималс! Совршен додаток на неговата гардероба, панталоните за влечење на овие момчиња имаат еластична половината и прилагодлива вратоврска за влечење за удобно вклопување. Измешајте ги, совпаѓајте и спарете ги овие француски тери шорцеви со други 365 деца од омилените Garanimals како врвови и маички - сите се поставени! Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 предни џебови имаат најважни работи. Карактеристики : Француски Тери Дизајн; Врза за влечење. Момчиња за влечење шорцеви од 365 деца од Гаранималс.

R

Им се допаѓа и на купувачите