.

.

Без граници на мешан кариран фустан на јуниори плус големина

Без граници на мешан кариран фустан на јуниори плус големина

DEN 2.00
Износ

Не гледајте понатаму затоа што ниту една граница не создаде совршен фустан за пад за да ја додадете вашата гардероба. Овој ажуриран кариран фустан, има дизајн на мешан кариран 50/50. Исто така, има вратоврска на половината за да ги истакне вашите криви и двојни џебови за дополнителен интерес. Овој фустан е направен од печатено руно, ладен вкусен дрес, кој е супер мек и ќе ве задржи топло. Пар со вашите омилени преголеми кардигани и чизми за совршено вклопување. Исклучиво на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Fit : Полу-опремени. Деколте : јака од точка. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : кратки ракави со манжетни. Ockебови : Два на градите. Карактеристики : 50/50 мешани карирани печати; само -вратоврска појас на половината. Плус големина мешан кариран фустан за жени од без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите