.

.

Terra & Sky Women's Plus Size Entimal Essential Layer Top Top, 3-Пакет

Terra & Sky Women's Plus Size Entimal Essential Layer Top Top, 3-Пакет

DEN 287.84
Износ

Овој лесен основен резервоар ви помага да го направите вашиот ден да биде кул, обичен и удобен… и да добиете три! Изработени во мека и затегната ткаенина, овие врвови на резервоарот имаат ласкаво деколте за лажици, ленти за градник и силуета што тенок. Разновиден додаток на вашите најважни гардероба, овие резервоари го градат вашиот секојдневен изглед од положување под јакна или го носат сам за потопол ден. Исклучиво на. Материјал : Бело : 95% модал/5% спандекс; Други бои : 97% модал/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 3 врвови на резервоарот. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Fit : Опремена. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : истегнување на телото; Цврсти тонови и отпечатоци од контраст. Women'sенски плус резервоар за распоред од Terra & Sky.

R

Им се допаѓа и на купувачите