.

.

Classенска класична кариера што одговара на блејзер

Classенска класична кариера што одговара на блејзер

DEN 1.00
Износ

Додадете лесен, шик стил на вашата гардероба со овој класичен класичен Blazer за жени во Careicaорџ. Лесно е да се облече нагоре или надолу. Спарете го со копче надолу кошула и панталони за работа или со мета и фармерки за ноќна ноќ. Можете дури и да го носите со Georgeорџ Кариера Пант или здолниште со молив за целосен изглед. Ткаенината е сезонска мешавина од полиестер што обезбедува истегнување за полиран изглед кој останува удобен цел ден. Овој женски блејзер на Georgeорџ е целосно поставен и има џебови од предни размавта, затворање со два копчиња и центар за задно задни. Машината е за миење за лесна нега и одржување. Достапно е во најразлични бои и големини за да можете да изберете една или повеќе за да додадете во вашата гардероба. Classeенски класичен Blazer Carear Career : ткаенина : 63% полиестер 33% рајон 4% спандекс. Поставена : 100% полиестер. Удобност со бит-лента ткаенина. Предно затворање на предниот дел од копчето. 2 Функционални предни џебови. Целосно наредени. Јака од изрез. Bl Georgeенски Blazer е машина што може да се пее за лесна нега и одржување. Достапни големини : 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 и 18. Бои достапни : црна, класична црвена, сива хедер, морнарица, урбана камила и зимска бела боја. Целосно наредениот блејзер може да се комбинира со Pantорџ Кариера Пант или здолниште со молив, кои се продаваат одделно за целосен изглед.

R

Им се допаѓа и на купувачите