.

.

Фармерки со Софија од Софија Вергара, ребрестиот преполн вметнат вметнат врв

Фармерки со Софија од Софија Вергара, ребрестиот преполн вметнат вметнат врв

DEN 3.00
Износ

Ребрежниот врв на Софија Вергара има неспорно секси вибрација и има длабок вметнат в-вратл со вметнување на вратоврска. Необична промена на темпото од вашиот секојдневен џемпер, овој ребрестиот врв е супер мек, удобен и тренд сега. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla Hispana : la blusa acanalada de sofia vergara tiene un toque секси недисчисти и презента con un uncote profundo en v y un aplique tipo halter con nudo en el cuello. Propone un pícaro cambio al típico suéter de diario, esta blusa acanalada es supersuave, cómoda y ahora está de moda. Ексклузивен en. Материјал : 100% рајон/100% рајан. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S/la Modelo Mide 5ʹ9ʺ y viste una talla pequeña„ s “. Fit : Опремена/Talle Ajustado. Деколте : Длабока V-врат со врзана врата-вратоврска/ескоте en v Profundo y aplique tipo halter con nudo en el cuello. Затворање : Стил на пуловер/Естило Пуливер. Ракави : долга/манга ларга. Ockебови : Ниту еден/грев болилос. Карактеристики : лесна; ребрести текстура; зелена салата од полите/материјал Лигеро; Текстура Аканалада; Добладило Кон Борд Францидо Типо Лечуга. Ребрестиот заптивниот вметнат врвен за жени од фармерки на Софија од Софија Вергара. Земете го од самата Софија : „Обидувањето нови стилови може да направи да се чувствувате поубаво отколку што некогаш сте замислиле“.

R

Им се допаѓа и на купувачите