.

.

Времето и шапката за бујтер со трим на јаже

Времето и шапката за бујтер со трим на јаже

DEN 2.33
Износ

Дали барате нешто забавно да го носите оваа сезона? Времето и шапката за бујтер е совршен завршен допир на вашиот Chic 'Fit! Мека почувствувана ткаенина ја обликува оваа стилска капа која има структурирана широка облога со плетенка јаже. Со разни бои можете да одговарате на ова со која било облека. Исклучиво на. Материјал : 70% полиестер/30% рециклиран полиестер. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Карактеристики : плетенка јаже. Забелешка : една големина најмногу се вклопува. Временска и витка на бујтер со јаже трим за жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите