.

.

Aukfa удобно столче за лулка - салон рела стол перница цврста дрвена ткаенина античка бела миење сликарство стол за лулка со отстранлив лумбална перница -сива

Aukfa удобно столче за лулка - салон рела стол перница цврста дрвена ткаенина античка бела миење сликарство стол за лулка со

DEN 2559.20
Износ

После долг работен ден, во ноќта кога ветрето дува, она што навистина го сакате е лежерно време самостојно. Но, столицата е премногу тешка, софата е премногу жешка, оваа стол за лулкачки ткаенини што може да се дише ткаенина е вашиот најдобар избор. Врскајќи во убав сон! Опис на производот : 【Дизајн на средниот век】 Мешајќи заедно иконска распрскувана рамка со зачудувачка структура на дрво, нашиот стол за лулка нуди изглед од средниот век на вашиот дневен простор. Со своите чисти линии и недооценетиот изглед, оваа столица користи нови материјали за да го преиспита традиционалниот дизајн . 【Функција за лулка】 Оваа столица има долги рокери кои се идеални за длабоки, смирувачки движења за лулка, одлични за релаксирање во вашата дневна соба или спална соба. 【Нозе од дрво од бреза】 Ова столче за лулка е поддржана од прекрасно рокери од дрво од бреза, кои нудат атрактивен изглед и издржлива структура. Добро е жито, давајќи му на ова парче прекрасна завршница . 【Детални акценти】 Зашивањето на копчето во потпирачот за грб нуди дополнителен допир на софистицираност што го подобрува неговиот современ дизајн. Ова е завршено со перница за акцент за дополнителна поддршка . 【Димензии】 Изберете додаток што е совршена големина за вас и вашиот мебел. Овој стол за лулка е 26,50 ”W x 34,00” d x 33.25 ”H. ќе сакате колку вашиот простор може да се трансформира со едноставно додавање на овој шармантен стол . Опис на производот : Вклучува : Еден (1) стол за лулка. Материјал : Постелна ткаенина, цврсто дрво. Боја : Беж или сива со антички. Потребно е собрание. Димензии : 34,3 инчи висока x 19,7 инчи широк x 23,2 инчи длабоки. Материјал за ткаенини од постелнина. Цврста рамка од дрво со четкана. Столче за столче за столче, столче за акцент, стол за слободно време, стол за рака,. Предложена цена на мало : 239,99 $.

R

Им се допаѓа и на купувачите