.

.

Активни четкани хеланки на Авиа жени

Активни четкани хеланки на Авиа жени

DEN 159.84
Износ

Од часови по јога до лежење на денот далеку, сигурно ќе ја сакате тоталната удобност на четканите активни хеланки на Авиа. Ткаенината за влага ве одржува суво и удобно цело време. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. тенок се вклопува низ колковите и бутовите; Слаба нога. Влечење на стајлинг; Широк, поддржувач на половината. Ткаенината за влага ве одржува суви и удобни. Две странични џебови. Мека четкана ткаенина. 60% рециклиран полиестер/32% полиестер/8% спандекс. Машина за перење. Увезени. Активни хеланки на четкани жени од Авиа.

R

Им се допаѓа и на купувачите