.

.

ВЛЕЧЕНИ Момчиња Лесна Јакна Бебе Девојче Дете Kids Зима Дебела Топла Палто Јакна Долна Облека Зајак

ВЛЕЧЕНИ Момчиња Лесна Јакна Бебе Девојче Дете Kids Зима Дебела Топла Палто Јакна Долна Облека Зајак

DEN 632.48
Износ

Момчиња Лесна Јакна Бебе Девојче Мали Деца Fall Зима Дебела Топла Палто Јакна Долна Облека Зајак Уво Дуксер Дуксер Прилика : Секојдневно Носење, Одмор,Училиште, Забава. Пол : Девојки. Тип на ракав : Материјал Со Долги Ракави : Мешавина од памук ,Лесен, многу Удобен за Носење Во Fall и Зима. Дизајн : Дизајн Со Качулка Со Целосно Руно, Затворен Патент, Еластичен Струк Два Предни Џебови Design.It Лесно Се Става и Соблекува. Аспираторот не Можеше Да се Отстрани. Сезона : Пролет, Fall, Зима.Најдобар Подарок За Девојчиња, Совршен За Секојдневно Носење, Одмор,Училиште ,Забава или Друга Пригода. Нега на облека : Рачно Перење,Препорачуваме Да Користите Торба за Перење За Да Го заштитите Женскиот Капут При Перење. Известување : Костум За Девојчиња Од 0-4 години, Возраста Е Само За Повикување, ве молиме Проверете Ја Табелата Со Големина Подолу. Карактеристики : Мали Уши На Хаубата,Густа Памучна Обвивка,Задебелена Ткаенина од Руно Од Руно, Многу Густа, Удобна,Топла и Симпатична, едноставна и Стилска Палта Од Руно За Девојчиња.

R

Им се допаѓа и на купувачите