.

.

Лојисвидион Женски Чевли Клиренс Летни Жени Мода Дише Кристал Хида Удобни Чевли Сандали Специјални понуди Сина 9

Лојисвидион Женски Чевли Клиренс Летни Жени Мода Дише Кристал Хида Удобни Чевли Сандали Специјални понуди Сина 9

DEN 239.84
Износ

Лето Жени Мода Дише Кристал Хида Удобни Чевли САНДАЛИ ЗАБЕЛЕШКА : Бидејќи Различни Компјутери Различно Ги Прикажуваат Боите,Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведените Слики. ЗАБЕЛЕШКА : Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина. Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото Вовед : 1.Висококвалитетен материјал, удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонизира,го подобрува држење2. обични чевли,чевли За Плажа, чевли за забави ,Нелизгачки, лесни, Лесно се носат За дишење Полетување!3.Совет дизајн стилски, поглед, личност, имаме повеќе големини дизајн на Боја за вас и вашите семејство или љубовник или пријатели изберете 4.Лесен чевел за одење, Удобен дизајн на лизгање, мода и личност 5.Погоден за одење на отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и други прилики, цврста и стилска боја. Опис Пол : Жени Горен Материјал : Стп Единствен Материјал : Гума Погодна Прилика : Сцени За Одмор : Надворешен Стил : Секојдневен, Едноставен Стил На Пети : Тркалезна Пета Висок Стил : Метод На Затворање Клинови : Пакет Со Ремени За Тока : 1 Пар Чевли (Не Вклучувајќи Кутија За Чевли) Големина : 35 САД : 4,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 3 ЕУ : 34,5 Должина на Стапалото : 22,5 см/8,86". Големина : 36 САД : 5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 3.5 ЕУ : 35 Должина Нога : 23см/9.06". Големина : 37 САД : 6.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 36 Должина Нога : 23.5 см/9.25". Големина : 38 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37.5 Должина Нога : 24см/9.45". Големина : 39 САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.5 ЕУ : 38.5 Должина Нога : 24.5 см/9.65". Големина : 40 САД : 9 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 29.5 Нога Должина : 25см/9.84". Големина : 41 САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7 ЕУ : 40 Должина Нога : 25.5 см/10.04". Големина : 42 САД : 11 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 41.5 Нога Должина : 26.5 см/10.43". Големина : 43 САД : 11.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 9 ЕУ : 42.5 Нога Должина : 26.7 см/10.51 " Женски Чевли Дозвола Летни Жени Мода Дише Кристал Хида Удобни Чевли Сандали Специјални Понуди. Жените сандали дозвола под 5 5.00. Жена чевли дозвола под 5 5. Жените сандали дозвола под 5 5.00. Женски сандали на дозвола.

R

Им се допаѓа и на купувачите