.

.

Жени Обични Високи Половини Армија Лабави Спортски Долги Панталони Џогирање Панталони

Жени Обични Високи Половини Армија Лабави Спортски Долги Панталони Џогирање Панталони

DEN 319.84
Износ

Што Добивате : 1 х Женски Панталони ( Без Синџир ). Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен!. Материјал : мешавина Од Памук,Полиестер. Боја : како сликар. Стил : Модни Панталони. Големина Колк Половината Должина САД ВЕЛИКА британија . С 101см 70см 98см 4-6 6-8. М 105см 74см 99см 6-8 8-10. Л 109см 78см 100см 8-10 10-12. XL 114cm 82cm 101cm 10-12 12-14. 2xl 118cm 86cm 102cm 12-14 14-16 Материјал : Памучна Мешавина. Мека и удобна, погодна за носење на пролетните и летните денови. Повод : Секојдневно, Секојдневно ,На Отворено, забаванатпреварот со маица и чевли со високи потпетици е одличен. Тип на модел : Цврст, Товар, Одразувајте ги вашите шармантни и енергични-жени долги панталони. Едноставен, модерен дизајн, лесен за носење, добро усогласен со елек/исечен врв / Кошули / блуза е / Маица / елек. Мешање.

R

Им се допаѓа и на купувачите