.

.

Леново Бизнис Се-Во-Едно Десктоп Компјутер 23.8 ВО ФХД ИПС

Леново Бизнис Се-Во-Едно Десктоп Компјутер 23.8 ВО ФХД ИПС

DEN 3.33
Износ

ВЕЛЦТОРМ КОМПЈУТЕР продава компјутери со прилагодени/надградени конфигурации за подобрување на перформансите на системот. Ако компјутерот има модификации како што е наведено погоре, кутијата на производителот ја отворија нашите високо квалификувани техничари за тестирање, инспекција и инсталирање на надградбите според рекламираните спецификации. Сите компјутери и компоненти се сосема нови.Модел : Леново Форма/Стил : Сите Во Еднопроцесор : 10-Ти Генерал Интел Јадро i3-10100 T 3.00 GHz Процесор (до 3.8 GHz, 6 MB Кеш, 4-Јадра, 8-Теми,) Меморија : 8 GB DDR4 SO-DIMMGraphics : Intel UHD 630 Интегрирана Графика,.Складирање : 256gb SATA SSD (Диск Со Цврста Состојба)Оперативен Систем : Windows 11 Home-64 Display : 23.8 Во IPS Full HD (1920x1080) 60 Hz 16 : 9 Displayconnectiony : 802.11 ac Wifi, Bluetooth 4.2, Ethernet LAN (RJ-45)Порти/Слотови : , 3 USB 2.0, HDMI, USB 3.2 ТИП-Ц, ЧИТАЧ НА SDXC, Оптички Диск, Слушалки/Микрофон Комбо џекинпут/излез : 720 P HD ВЕБ камера, црна usb тастатура, жичен глушец, батерија : 90w Напојување, Други Карактеристики, боја : raven blackweight : 15lbproduct Димензии (Wxlxh) : 1 година гаранција на производителот од VELZTORM КОМПЈУТЕР (ПРОФЕСИОНАЛНО НАДГРАДЕН ОД ВЕЛЦТОРМ КОМПЈУТЕР) ИНТЕЛ И3-10100т 4-Јадрен Процесор. Интел УХД 630 Графика. 256 GB SATA SSD. 8 GB DDR4 RAM МЕМОРИЈА. 23.8 Во Целосна HD (1920x1080) 60hz Дисплеј. Windows 11 Насловна 64bit.

R

Им се допаѓа и на купувачите