.

.

Трговска Марка Ликовна Уметност Шеталиште СЕНА ВТОРА Платнена Уметност Од Алан Блаустеин, Бела Мат, Сребрена Рамка

Трговска Марка Ликовна Уметност Шеталиште СЕНА ВТОРА Платнена Уметност Од Алан Блаустеин, Бела Мат, Сребрена Рамка

DEN 1530.08
Износ

Подготвена за презентација во рамка достапна во различни големини Заштитен Знак Ликовна Уметност "Шеталиште СЕНА ВТОРА" Платнена Уметност Од Алан Блаустеин, Бела Мат, Сребрена Рамка : Уметник : Алан Блаустеин. Предмет : Пејзажи. Стил : Современ. Спремен за бесење. Висок квалитет. Печатено со помош на giclee, што е напреден процес на печатење. Репродукциите практично не се разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галерија завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува без рамка презентација на готовата слика.

R

Им се допаѓа и на купувачите