.

.

Пикокаса Декоративни Капаци За Перници За Фрлање Светки 16 x16 Навлаки За Перници За Забава, Сребрен Тон

Пикокаса Декоративни Капаци За Перници За Фрлање Светки 16 x16 Навлаки За Перници За Забава, Сребрен Тон

DEN 1.33
Износ

Додадете прекрасна боја во вашата спална соба или живеете со декоративен капак за перница за фрлање пикокаса. Оваа футрола за перници за фрлање е изработена од супер-меки и издржливи светки, кои обезбедуваат мека површина за лежење. Едноставни и елегантни бои, современи стилови се класични и никогаш не се застарени. Таа е погодна за домашен декор. Пикокаса 2 парчиња Украсни Навлаки За Перници За Фрлање Светки 16" x16 " Навлаки За Перници За Забава, Материјал Со Сребрен Тон : светки од едната страна и сатен обратно. Скриен дизајн на патент, мазно лизгање. Големина : 16 " х 16 "(40 х 40см). Вклучен пакет : 2 парчиња светки фрлаат навлаки за перници, не вклучува влошки за перници. Рачно миење препорачуваме.

R

Им се допаѓа и на купувачите