.

.

Мала Ѕвезда Бебе Унисе 2pk спиење n Игра, Големина NB-9M

Мала Ѕвезда Бебе Унисе 2pk спиење n Игра, Големина NB-9M

DEN 1.33
Износ

Вашето дете ќе биде топло и пријатно облечено во сон со долги ракави н игра пижами. Сетот вклучува 2 целосни предни поштенски сон n игра-давајќи им 2 тимови за избор. Направено со најмек памук на планетата, во независни сертифицирани објекти Оеко-Текс. Совршен за лежење, играње или спиење. Малку Ѕвезда Спиење n Игра во Собата вклучува 2 целосна пред поштенски сон n игра. Спиј n игра функција целосна пред патент со картичката безбедност за лесно вклучување и исклучување. Оеко-Текс Сертифициран. 100% Чист Памук. Машинско перење и сушење.

R

Им се допаѓа и на купувачите