.

.

Женски Преголеми Дуксери Руно Нејасни Долги Ракави Секојдневен Дуксер Врвка За Влечење Топла Пријатна Зимска Пуловер Есенски Врвови

Женски Преголеми Дуксери Руно Нејасни Долги Ракави Секојдневен Дуксер Врвка За Влечење Топла Пријатна Зимска Пуловер Есенски

DEN 2.33
Износ

Добредојдовте На Meetotime Store ✮ние нудиме различни попусти, и ние нудиме 30-дневна гаранција за квалитет✮ ✮ ве молиме бидете сигурни да поставите нарачка if ако имате какви било прашања, слободно контактирајте ме, наша чест е да ви служиме✮ • тип на производ : Женска Модна облека 2023 • Карактеристики На Ткаенина : удобна • Големина На Облека : Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 104см/40.94 "Ракав : 60см/23.62 " Должина : 78см/30.71". • Боја : Сива • Нега : машина за перење НЕКОЈ ПРАША П : дали е квалитетот на облеката како што е опишано? О : Да, ако производот што го добивате не е како што е опишано, ние сме подготвени да ви дадеме целосна наплата. П : Како да ја изберете големината? О : Почитувана Кралица, проверете ја нашата табела со големини,предлагаме да купите една големина поголема. Ви благодариме Изработени од мека истегнување брзо сушење висококвалитетна ткаенина. Про-кожа, еластична издржлива, ја олеснува целосната и многу удобна за носење. Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања и грижи. ОПИС НА ТКАЕНИНАТА : нашите женски есенски и зимски јакни Кардиган се изработени од многу добри ткаенини, кои не само што се издржливи, туку и многу дишат, спречувајќи ветерот да дува во вашата кожа додека не се топи, туку наместо тоа ви дава топлина, што е одличен избор за вас, и сигурно ќе ве натера да доживеете одлична удобност во пролет, fall, лето и зима. ПРИЛИКИ : разновидни женски есенски и зимски јакни Кардиган во цврсти бои, цветни и други дезени од кои можете да изберете. Совршен за следниве прилики : забава/на отворено/работа/внатрешно/дома/свадба/стил на одмор/секојдневен/училиште / на отворено/работа/на отворено/дома/фестивал. Ние исто така ќе го ажурираме стилот и моделот на фустанот од време на време за да бидете сигурни дека сте во првите редови на трендот! Останете во тек. НАТПРЕВАР : Едноставно фрлете го кардиганот на нашата женска есенска/зимска јакна и лесно можете да го спарите со вашите омилени хеланки, фармерки и други тимови. Може да биде поврзан дури и со вашиот накит, како што е прекрасен ѓердан или пар нежни обетки. Тоа прави се. Навистина оди со се. СТИЛ : 2023 Женски Fall/Зимски Јакна Кардиган, класичен дизајн, водечки на модата. Без разлика дали станува збор за тркалезно деколте, V-деколте или кое било друго деколте, деколтето е најстариот дизајнерски крој. Без разлика дали станува збор за еднобојна боја, блокирање на бои или печатење, моделите се најмодерни дизајни. Верувајте ни, овие женски кардигани за есенски/зимски јакни се нашите избори од долгата листа на омилени. Тие исто така доаѓаат со џебови за да ги задржат малите предмети за секојдневен стил кој работи за сите сезони. ГОЛЕМИНА : кардиган за есенска и зимска јакна на нашите жени се со редовна големина. Специфичните информации се во табелата со големини, можете да ја споредите големината според вашата реална ситуација и потоа да купите. Како што мериме рачно, ве молиме дозволете некоја грешка, овие грешки нема да влијаат на абењето и вклопувањето на облеката. Ако сакате полабаво вклопување, обидете се да купите една големина нагоре. СОВЕТ : може да се мијат машина/не изветвена.

R

Им се допаѓа и на купувачите