.

.

Женски Комбинезон Со Качулка Со Долги Ракави Пижами Секојдневна Зимска Топла Ромпе Јакни За Спиење За Жени Секојдневна Густа Јакна За Жени Волнена Јакна Женски До?

Женски Комбинезон Со Качулка Со Долги Ракави Пижами Секојдневна Зимска Топла Ромпе Јакни За Спиење За Жени Секојдневна Густа

DEN 1.00
Износ

Пакетот вклучува : 1пц Женски Комбинезони Табела : . Големина : С Големина НА САД : 4 Велика Британија Големина : 8 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 34 Биста : 114см/44.88" Рамо : 49см/19.29" Должина : 144см/56.69"Големина : М Големина НА САД : 6 Велика Британија Големина : 10 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 36 Биста : 118см/46.46" Рамо : 50см/19.69" Должина : 145см/57.09"Големина : Л Големина НА САД : 8 Велика Британија Големина : 12 ЕУ Големина : 38 Биста : 122cm/48.03" рамо : 51cm/20.08" должина : 146cm/57.48"големина : xl Сад Големина : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА : 14 еу големина : 40 Биста : 126cm/49.61" рамо : 52cm/20.47" должина : 147cm/57.87"големина : Xxl Сад Големина : 12 велика британија големина : 16 Еу големина : 42 Биста : 130см/51.18" рамо : 53см/20.87" должина : 148см/58.27"големина : хххл Сад Големина : 14 велика британија големина : 18 Еу Големина : 44 биста : 134см/52.76" Рамо : 54см/21.26" должина : 149см/58.66"Големина : ххххл сад големина : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА : 20 Еу Големина : 46 биста : 138см/54.33" рамо : 55см/21.65" должина : 150см/59.06"Големина : хххххл САД ГОЛЕМИНА : 18 Велика Британија Големина : 24 еу големина : 48 биста : 142 рамо : 56см/22.05" должина : 151см/59.45" ТИП НА ШЕМА : крпеница. Сезона : Пролет, Лето,Aut, Зима. 3.Одлично За Забава, Секојдневно, Сигурен Сум Дека Ќе Ви Се Допадне!. Големина : S-XXXXL. Дебелина : Стандард.

R

Им се допаѓа и на купувачите