.

.

Aprelco Ul Наведени AC Адаптер Замена За Роланд Juno-D & Звук Модул s-32L-Напојување

Aprelco Ul Наведени AC Адаптер Замена За Роланд Juno-D & Звук Модул s-32L-Напојување

DEN 287.84
Износ

Компатибилност : Замена На Адаптер За НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА За Роланд Јуно-Д & Звучен Модул см-32Л СМ-300 СМ - 500 См-Напојување Со Напојување е специјализирана за производство на Висококвалитетно и економично Напојување за замена за Лаптоп, таблет, телефони и други електрични апарати.Производи произведени со најквалитетни материјали и вклучуваат повеќе паметни карактеристики заштита од IV-неточен напон, SC - краток спој, IO - внатрешно прегревање . Полначите се сертифицирани со CE FCC итн.Ве молиме контактирајте не со какви било прашања или грижи-ние сме тука да ви помогнеме! Овој Адаптер Е Сосема Нов, Висок Квалитет Никогаш НЕ СЕ КОРИСТИ (не-ОЕМ). Параметри : Влезен Напон. НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 100-240В, 50-60 HZ.US приклучок. Флексибилност : Екстра долги 5 стапки/1,5 Метри Кабел за Напојување ви ја обезбедуваат потребната флексибилност. Безбедност и Трајни : Ул Наведени И Ниво VI Енергетска Ефикасност, Краток спој, над струја и над напон заштита. Компатибилност : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Адаптер Замена За Роланд Јуно-Д & Звук Модул с СМ-32Л СМ-300 См-500 Напојување.

R

Им се допаѓа и на купувачите