.

.

Женски Есенски И Зимски Пуловер Дно Со Качулка Симпатичен Печатење За Миленичиња Голема Големина Лабав Џемпер Со Блокови Во Боја Трендовски Фустан Со Туника Плус ?

Женски Есенски И Зимски Пуловер Дно Со Качулка Симпатичен Печатење За Миленичиња Голема Големина Лабав Џемпер Со Блокови Во

DEN 207.84
Износ

Женски Ноќта На Вештерките Печатени Долги Ракави Круг Вратот Повик Пуловер Врвови ве Молиме проверете Ја Големината Памук,полиестер,мека и пријатна. Лесен и удобен џемпер со пуловер. Пуловерис е толку удобен и добар што брзо ќе стане секојдневна работа. Прилика : Секојдневно носење, дом, вокација, датуми, спорт, училиште, работа итн. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, fall и зима.

R

Им се допаѓа и на купувачите